Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
Üyelik Sözleşmesi

Sitenin genel kullanim sartlari, bununla ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar

 

Asagida belirtilen sartlar, kurallar ve yasal sorumluluklari içeren Kullanici Sözlesmesi’nin www.renkliokullar.com (private.www.renkliokullar.com) kullanilmadan önce okunmasi tavsiye edilir.

 

Belirtilen sartlarin sizin için uygun olmamasi halinde lütfen www.renkliokullar.com sitesini  kullanmayiniz. Siteyi kullanarak ve kisisel bilgilerinizin yer alacagi formu doldurarak bu sayfalarda yazili sartlari kabul etmis sayilmaktasiniz.

 

AS Eğitim Ürünleri, diledigi zaman bu yasal uyari sayfasinin içerigini güncelleme yetkisini sakli tutmaktadir ve kullanicilarina siteye her giriste yasal uyari sayfasini ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

1. Kullanim ve Güvenlik Kurallari

 

www.renkliokullar.com tüm üyelerine açiktir. Site üzerinde verilen hizmetler aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.

 

Asagidaki yazili durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanimini engelleyebilir ve asagidaki girisimlere karisan kisi veya kisiler hakkinda kanuni haklarini sakli tutar:

 

1.a. Yanlis, düzensiz, eksik ve yaniltici bilgiler, genel ahlak kurallarina uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalariyla ters düsen bilgilerin siteye kaydedilmesi

 

1.b. Site içeriginin izinsiz olarak kismen veya tümüyle kopyalanmasi

 

1.c. Kullanicilara verilen ya da kendi belirledikleri kullanici adi, sifre gibi bilgilerin, kullanim haklarinin, üçüncü kisi ya da kuruluslarla paylasilmasindan (bu bilgilerin kullanici disindaki kisiler tarafindan kullanilmasindan) kaynaklanacak her türlü zarardan dogrudan Kullanici sorumludur. Ayni sekilde Kullanici, internet ortaminda bir baskasina ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanici adi gibi kisisel bilgileri kullanamayacagi gibi diger kullanicilarin özel bilgilerine de izinsiz olarak ulasamaz veya bunlari kullanamaz. Kullanici bu sekilde bir kullanimdan dolayi dogabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülügü kabul etmis sayilmaktadir.

 

1.d. Sitenin güvenligini tehdit edecek, sitenin ve kullanilan yazilimlarin çalismasini engelleyecek yazilimlarin kullanilmasi, faaliyetlerin yapilmasi, yapilmaya çalisilmasi ve bilgilerin alinmasi, silinmesi, degistirilmesi

2. Içerik Kullanimi

 

2.a. www.renkliokullar.com'da sunulan görsel ve yazili içerik, kisisel kullanim içindir. www.renkliokullar.com içeriginde yer alan bütün alan adi, logo, ikon, demonstratif, yazili, elektronik, grafik veya makinede okunabilir sekilde sunulan teknik veriler, uygulanan satis sistemi, is metodu ve is modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara iliskin fikri ve sinai mülkiyet haklarinin sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altindadir. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kisisel amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeksizin kullanilamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diger bir mecrada veya internet sitesinde yayinlamak veya AS Eğitim Ürünleri'un  izni olmadan link vermek yasaktir.

 

2.b. Bu sayfalarin tasariminda ve veritabani olusturulmasinda kullanilan yazilimin hakki AS Eğitim Ürünleri'a aittir. Bahsi geçen yazilimin kopyalanmasi veya kullanilmasi kesinlikle yasaktir.

 

2.c. www.renkliokullar.com’a iletilen tüm elestirilerin hakki AS Eğitim Ürünleri’a aittir, istenildigi taktirde AS Eğitim Ürünleri tarafindan pazarlama amaciyla kullanilabilir.

3. Sorumluluklar

 

3a. www.renkliokullar.com'i ziyaret eden kullanicilarin bilgileri (ziyaret süresi, zamani, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amaci ile takip edilmektedir. Bu bilgiler, gizlilik sartlarina bagli kalinarak, içerigi genisletmek ve iyilestirmek amaci ile reklam vb. konularda isbirligi yaptigimiz firmalarla paylasilmaktadir. Buradaki amaç, sitenin kullanicilarina sundugu deneyimi gelistirmek ve www.renkliokullar.com’u gelistirmektir.

 

3.b. www.renkliokullar.com kullanicisi, kayit için gerekli olan bölümleri doldurup elektronik posta adresini onayladiktan sonra  isbu sözlesmede belirtilen sartlara uymak kosulu ile, elektronik posta adresini ve sifresini girerek www.renkliokullar.com sitesini kullanmaya baslayabilir.

 

3.c. Kullanici, www.renkliokullar.com sitesi ve hizmetlerinden yararlanirken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarinin Korunmasi ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasasi, diger ilgili mevzuat hükümleri ile www.renkliokullar.com'in hizmetlerine iliskin olarak yayimlayacagi her türlü duyuru ve bildirimlere uymayi kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykiri kullanim sebebiyle dogabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Kullaniciya aittir.

 

3.d. Kullanicinin isbu sözlesmede belirtilen yükümlülüklere veya www.renkliokullar.com sitesinde bildirilen genel kurallara uymamasinin tespiti halinde, Kullanicinin www.renkliokullar.com'da n yararlanmasi AS Eğitim Ürünleri tarafindan süreli veya süresiz olarak engellenebilir ve/veya hesabi kapatilabilir.

 

3.e. Kullanici, diger kullanicilarin ve ziyaretçilerin www.renkliokullar.com'i kullanmasini önleyici veya zorlastirici hareketlerde bulunamaz, sunuculari ya da veritabanlarini otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girisimlerinde bulunamaz. Bulunmasi halinde üyeliginin sonlandirilacagini ve durumdan dogabilecek her türlü hukuki, cezai sorumlulugu kabul eder.

 

3.f. www.renkliokullar.com ile yapilan mesajlasmalarin yedeginin alinmasi kisilerin sorumlulugundadir ve AS Eğitim Ürünleri tarafindan önerilmektedir. Mesajlasmalarin yedeklerinin alinmamasi nedeniyle kaybolmasindan, silinmesinden veya hasar görmesinden AS Eğitim Ürünleri sorumlu tutulamaz.

 

3.g. Kullanici , www.renkliokullar.com'dan kopyalanmis veya yazici ile yazdirilmis hiçbir materyal üzerinden Telif Hakki, Ticari Marka ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsami notlarini silemez veya çikartamaz.

 

3.h. Ü yelik iptali ve hesap silme islemi, kullanici tarafindan www.renkliokullar.com üzerinden yapilabilir. Üyeligini bitiren kullanicinin siteye giris yetkisi iptal edilecektir. Üyeligini iptal eden kisi bu islemin geri dönüsü olmadigini kabul eder.

 

3.i. www.renkliokullar.com ya da kullanicinin kendisi tarafindan sonlandirilan kullanici hesabina ait her türlü kaydi silip silmeme karari AS Eğitim Ürünleri’a aittir. Kullanici silinen kayitlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

 

3.j. Site kullanicilarinin birbirleri ya da üçüncü sahislarla olan iliskileri kisilerin sorumlulugundadir.

 

3.k. www.renkliokullar.com kontrolü altinda olmayan baska internet sitelerine baglanti veya referans içerebilir. AS Eğitim Ürünleri, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diger baglantilardan sorumlu degildir.

 

3.l. AS Eğitim Ürünleri, kullanim sartlari, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bagli kalmak kaydiyla, kullanici hesabiniza bagli olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkini sakli tutar.

 

3.m. Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farkli kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kisi ve kuruluslar pesinen belirtilen bu kurallari kabul etmis sayilir.

 

3.n. Kullanicilarimizin kisisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldigimiz önlemler ve bu konudaki genel politikamizi okumak için, lütfen “Gizlilik Politikasi” bölümünü okuyunuz.

 

Kullanici, servisten faydalanmaya baslandigi andan itibaren bu katilim sözlesmesinin tüm hükümlerini kabul etmis sayilacagini ve sözlesmenin kendisi hakkinda hüküm ifade edecegini kabul eder. Kullanici isbu sözlesme ile üstlenmis oldugu yükümlülüklere aykiri hareketi nedeniyle AS Eğitim Ürünleri'un ugrayacagi her türlü zarari aynen tazmin etmeyi kabul eder. AS Eğitim Ürünleri , Kullanicinin sözlesmeye aykiri davranislari nedeniyle kamu kurumlarina ve/veya üçüncü sahislara ödemek zorunda kalabilecegi her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezalari için Kullaniciya aynen rücu hakkina sahiptir.

4. AS Eğitim Ürünleri'un Hak ve Yükümlülükleri

 

4.a. AS Eğitim Ürünleri , kullanicinin sözlesme konusu hizmetlerden, teknik arizalar disinda, yararlandirilacagini, kullanicinin paylasima açtigi kisisel bilgileri disindaki bilgilerin hiç bir sekilde yasal zorunluluklar hariç üçüncü kisi ya da kuruluslarla paylasilmayacagini kabul ve taahhüt eder. Kullanicinin www.renkliokullar.com sitesinin çalismasina engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj, kazançlara müdahale amaçli girisimler ve/veya saldiriya neden oldugunun tespit edilmesi veya r esmi makamlardan, üyeye yönelik suç duyurusu ya da resmi sorusturma talebi gelmesi halinde, www.renkliokullar.com ilgili üyenin kimlik bilgilerini arastirma ve açiklama hakkina sahiptir.

 

4.b. AS Eğitim Ürünleri taahhüt ettigi hizmetlerin sürekliligini saglamak için, isbu sözlesmede herhangi bir bildirimde bulunmaksizin tek tarafli degisiklik yapabilir. AS Eğitim Ürünleri'un her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek tarafli olarak verdigi hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, servisin içerigini degistirme veya iptal etme hakki vardir. Kullanici isbu hakki kabul eder. AS Eğitim Ürünleri , herhangi bi r degisiklik olmasi halinde güncel kullanim sartlarini ayni link altinda yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayinlanacak, gerek görmesi halinde elektronik posta ile kullanicilarina bildirilecektir. Yenilenmis güncel kullanim sartlari, www.renkliokullar.com'da yayinlandigi andan itibaren geçerli olacak ve www.renkliokullar.com sitesinin veya hizmetlerinin kullanimi o andan itibaren yenilenmis kullanim sartlarina bagli olacaktir.

 

Isbu sözlesme hükümlerine aykiri materyalleri www.renkliokullar.com sitesine göndermis olan üyenin üyeligi, herhangi bir bildirim yapilmaksizin AS Eğitim Ürünleri tarafindan tek tarafli olarak sona erdirilebilir.

 

5. Sözlesmenin Yürürlüge Girmesi

 

Kullanici, kayit formunu doldurup onayladigi ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldigi ya da siparis verdigi andan itibaren www.renkliokullar.com sözlesmesine uymayi taahhüt etmis kabul edilir. Sözlesme, üyeligin sona ermesi ile veya isbu sözlesmede sayilan fesih hallerinden herhangi birinin gerçeklesmesi ile hiçbir uyariya gerek kalmaksizin kendiliginden hükümsüz kalacaktir.

 

6. Yetkili Mahkeme ve Uyusmazliklarin Çözümü

 

Bu sözlesmenin uygulanmasindan dogabilecek uyusmazliklarin çözümünde Istanbul Mahkemeleri ve Icra Daireleri yetkili kilinmistir.

 

7. Tebligat Adresleri

 

7.a. www.renkliokullar.com sitesi kullanicilarindan pesinen posta adreslerini istememektedir. Ancak kullanicinin www.renkliokullar.com'a bildirdigi elektronik posta adresi, bu sözlesme ile ilgili olarak yapilacak her türlü bildirim için yasal adresin istenecegi elektronik posta olarak kabul edilir.

 

7.b. Taraflar, mevcut elektronik postalarindaki degisiklikleri yazili olarak diger tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski elektronik postalara yapilacak isteklerin geçerli olacagini ve kendilerine yapilmis sayilacagini kabul ederler.

 

7.c. Yine www.renkliokullar.com'in kullanicinin kayitli elektronik posta adresini kullanarak yapacagi her türlü bildirimin elektronik postanin www.renkliokullar.com tarafindan yollanmasindan 1 (bir) gün sonra kullaniciya ulastigi kabul edilecektir. Kullanici, bu katilim sözlesmesinde yer alan maddelerin tümünü okudugunu, anladigini, kabul ettigini ve kendisiyle ilgili olarak verdigi bilgilerin dogrulugunu onayladigini beyan, kabul ve taahhüt eder.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.